Classic 196+man 1963
Classic 196+man 1963
Soittele huomenna , klo 12-13 kiinni , mutta muina aikoina voi soitella.
Classic 196+man 1963
232 ja loota myyty
Classic 196+man 1963
Auto varattu klo 19.00 asti
Classic 196+man 1963
Tämä myytyTämä meni kaveriksi 64 2d katukilpuri Classikille , näkyy ehkä kesällä radalla ja toinenkin ostajaehdokas kertoi omistavansa 63 2d Classikin , ruotsin tuonteja kummatkin
Classic 196+man 1963
Nettiautossa näyttää olevan taas myytävänä samassa kunnossa.
Classic 196+man 1963
Taas uudella omistajalla ja myynnissä , vanha auto on näköjään hyvä sijoitus , hinta nousee kokoajan
Classic 196+man 1963
Moro.Kyseinen auto on tulossa näillä näkymin mulle Lempäälään kaverin avustuksella.Kaveri vaan sanoi tän Vantaan äijän puhuneen jostain puutteista papereissa,menee tänään siitä tekeen kauppaa.Oliko sulla siinä ok paperit vai oliko luovareissa puutteita?Olis tarkoitus se kilvittää joskus niin siks kysyn.Tai kaippa se onnaa nykyään jos tietyt tiedot on tallessa.
Classic 196+man 1963
Ei pitäis olla ongelmia , siinä oli avoin luovari kun hain sen kankaanpäästä , autoliike jäi välistä , itse olen tavallaan ostanut auton henkilöltä , jolta se meni liikkeeseen .Luovareita oli kolme multa lähtiessä .Periaatteessa voidaan vaikka tehdä luovari jossa minä olen myynyt auton sulle , autohan ei ole ollut rekisterissä vuosiin , joten noiden luovarien määrällä ei ole merkitystä.Otteeseen merkitty omistajakin on vielä hengissä , joten kyllä ton rekisteriin saa .
Classic 196+man 1963
Ok.Hyvä homma.Otan yhteyttä sit jos tarvii.