Käsittääkseni virallista päätöstä pitämisestä/perumisesta ei ole vielä tullut, ruotsalaiset lupasivat tehdä päätöksen ja ilmoittaa asiasta tämän kuun loppupuolella (ainakin mun käsittääkseni), eli kannattanee odottaa sen maksun kanssa vielä tovi.
A-v yhteyshenkilönä laittaneet infoa heti kun sitä on.
Toukokuun loppuun mennessä päättävät, palauttavat rahat varauksista jos peruuntuu. Tällä hetkellä - näin näkymin, yhä tapahtuma tulossa.
Euromeet on virallisesti nyt peruttu vuodelta 2020. Homma jatkuu ens vuonna samassa paikassa ja samalla suunnitelmalla. Johan on yhteydessä niihin jotka eivät ole jo reissuaan peruneet.
Kai tässä saa kirota ruotsalaisten leväperäistä korona strategiaa. >:(
Tapahtuma tosiaan siirtyy ensi vuodelle, sama paikka ja jotakuinkin sama aika. Harmittaa pirusti muakin, mutta eipä tässä mitään voi.
Tiedotan 2021 päivät ja infot kun tulevat. On myös mahdollista siirtää mökki maksut suoraan ens kesälle, mutta ainakin ite päätin kotiuttaa ne nyt tällä kertaa.